Ogłoszenia Parafialne

OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 6 NIEDZIELA ZWYKŁA

11 LUTEGO 2018r.

 

  1. Dzisiaj przeżywamy tzw. czterdziestogodzinne nabożeństwo na rozpoczęcie Wielkiego Postu. Program jest następujący:

– po mszy o godz. 7.00 adoracja dla osób starszych

– po mszy o godz. 9.00 adoracja dla młodzieży

– po mszy o godz. 11.00 adoracja dla dzieci

– o godz. 13.00 adorują osoby samotne

– o godz. 14.00 adorują Oaza Rodzin, Przemiana i Schola

– o godz. 15.00 adorują Róże Różańcowe, Straż Serca Jezusowego, Koło Radia Maryja, Zespół Charytatywny, Rada Parafialna.

O godz. 16.30 uroczyste nieszpory, które zakończą nabożeństwo.

  1. 14 lutego przypada Środa Popielcowa. Rozpoczynamy okres Wielkiego Postu. W tym dniu obowiązuje nas post ścisły i wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych, tzn. możemy zjeść tylko trzy posiłki w ciągu dnia: dwa lekkie i jeden do syta, i bez mięsa. Msze święte z kazaniem o godz. 7.00, 16.00 i 18.00.
  1. W piątek zapraszamy na nabożeństwo Drogi Krzyżowej. O godz. 16.30 Droga Krzyżowa dla dzieci, a po mszy świętej dla młodzieży i dorosłych. W niedzielę o godz. 15.30 Droga Krzyżowa, a o godz. 16.00 Gorzkie Żale.
  1. Od tego miesiąca tzn. lutego w całej naszej diecezji rozpoczynamy 9-miesięczną nowennę przed 100 rocznicą odzyskania przez Polskę niepodległości. w naszej parafii specjalne nabożeństwo w intencji Ojczyzny będziemy odprawiać w każdy trzeci piątek miesiąca, będziemy je łączyć z nabożeństwem do Bożego miłosierdzia. Serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy za naszą Ojczyznę.
  2. W przyszłą niedzielę składka przeznaczona jest na remont kościoła.