Ogłoszenia Parafialne

4 NIEDZIELA ADWENTU

18 GRUDNIA 2022r.

 

  1. Składka dzisiejsza przeznaczona jest na remont kościoła, za wszystkie ofiary, które złożycie, składamy serdeczne podziękowanie – Bóg zapłać.
  2. Zapraszamy na nieszpory niedzielne, dzisiaj na godz. 16.30.
  3. W sobotę – 24.12 – wigilia uroczystości Narodzenia Pańskiego. O godz. 7.00 będziemy modlić się na mszy świętej za wszystkich zmarłych w tym roku naszych parafian. Zapraszamy zwłaszcza najbliższych. W tym dniu nie będzie mszy świętej wieczornej. Wszystkich serdecznie zapraszamy na Pasterkę, na godz. 24.00. Przypominamy, że wigilijny post od pokarmów mięsnych jest zwyczajowy, a nie obowiązkowy.
  4. W niedzielę – 25.12 – uroczystość Narodzenia Pańskiego. Msze święte w porządku niedzielnym, już teraz zapraszamy na uroczyste nieszpory świąteczne na godz. 16.30.
  5. Dziękujemy wspólnocie „Przemiana” za przygotowanie świątecznych upominków dla chorych i starszych naszych parafian, których odwiedziliśmy w sobotę z posługą sakramentalną.
  6. Pod chórem młodzież rozprowadza świece Caritas i własnoręcznie wykonane stroiki świąteczne, dochód z nich będzie przeznaczony na potrzeby młodzieży oazowej naszej parafii, a Pan Organista rozprowadza opłatki na stół wigilijny.
  7. Przez kilka lat, z powodu epidemii, nie było tzw. kolędy. W tym roku powracamy do tego pięknego zwyczaju wizyty duszpasterskiej z okazji świąt Bożego Narodzenia. Liczymy, że tak jak my, tak i Wy będziecie chcieli się z nami spotkać i przyjmiecie nas w swoich domach, swoich rodzinach; ale oczywiście to Wy decydujecie o tym, czy przyjmiecie nas po kolędzie.